مجله آزاد
درد در نخستین رابطه زناشویی در شب زفاف

علل دردهای واژینالی در نخستین رابطه جنسی در شب زفاف

زمانی که یک زن برای نخستین بار رابطه جنسی را با همسر خود تجربه می کند به احتمال قریب به یقین به علت از بین رفتن پرده بکارت در شب زفاف درد متوسط یا شدیدی را احساس خواهد کرد به خصوص اگر به علت استرس و یا عدم آمادگی کافی مجرای واژینال وی به اندازه کافی ترشح مخاطی نداشته و به حالت خشک باقی مانده باشد.

 

** البته قبل از پرداختن به ادامه این مطلب، ذکر این مساله الزامی است که:

پرده بکارت عضوی ماهیچه ای است که در ابتدای واژن قرار دارد و عمدتا در اولین یا دومین رابطه جنسی از بین می رود. در برخی از زنان این پرده شکل حلقوی داشته و ممکن است در اثر رابطه جنسی اصلا آسیبی نبیند و خونریزی رخ ندهد. در زنانی که دارای این نوع پرده بکارت هستند گاه مشاهده می شود که به خاطر بافت ماهیچه ای ضخیم ان ، تا مدتها بعد از نخستین رابطه جنسی همواره درد مقاربت مشاهده می شود.

 

یکی از علل رایج دردهای واژینال خشکی واژن است. به طور معمول در آستانه رابطه جنسی و تحریک شدن زن، مجرای واژن ترشحات مخاطی را ایجاد کرده تا برقراری رابطه جنسی تسهیل شود اما در اثر استرس و حالات عصبی ممکن است ایجاد این ترشحات، با خلل مواجه گردد.

 

علل دردهای شکمی در هنگام برقراری رابطه جنسی در شب زفاف

اگر برخی از زنان در هنگام رابطه جنسی احساس دردهای عمیق شکمی کنند، این مساله می تواند ناشی از علل پزشکی مانند مشکلات رحمی و .. باشد. مطابق با نظر متخصصان زنان و زایمان این دردها می تواند ناشی از کیستهای تخمدان، مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد.

 

علل ایجاد درد در آلت مردانه

هر چند که این مشکل چندان رایج نیست اما مردانی هستند که در نخستین رابطه جنسی خود در شب زفاف احساس درد شدید می کنند. یکی از علل رایج این مساله بیماری های دستگاه تناسلی مردانه و یا آسیب و اختلال در بافتی است که روی آلت مردانه را می پوشاند. همچنین در مردانی که ختنه نشده اند(البته در بین ما مسلمانان تقریبا دیده نمی شود) اگر پوست ختنه گاه خیلی سفت و محکم باشد می تواند در هنگام مقاربت مشکل ایجاد کند. سایر علل درد در مردان در حین رابطه جنسی می تواند ناشی از آسیب آلت خارجی مردانه، درماتیتهای پوستی و یا پسوریازیس(دا الصدف) باشد.

 

مطابق با نظر متخصصان زنان و زایمان دردهای شکمی ناشی از رابطه جنسی می تواند ناشی از کیستهای تخمدان،مشکلات مجاری ادراری، بیماریهای عفونی لگنی، آندیومتریوزیس و … باشد.

 

علل دردهای هیجانی در نخستین رابطه جنسی در شب زفاف

وجود درد شدید در نخستین رابطه جنسی می تواند ناشی از علل هیجانی از قبیل احساس ترس و گناه و … باشد که مانع از حفظ آرامش آنها در حین رابطه جنسی می گردد. اگر به علت این احساسات عدم آرامش برای زنان غیر قابل کنترل شود دچار خشکی واژن شده و رابطه جنسی مطلوب برقرار نمی گردد.

 

درمان دردهای مقاربتی

زنانی که در هنگام رابطه جنسی دچار درد و مشکل می شوند لازم است که از مواد و محلولهای لیز کننده مجرای واژن (که البته توسط متخصص تجویز می شود) استفاده کنند. همچنین زنانی که احساس دردهای شدید شکمی و یا لگنی می کنند باید توسط متخصص زنان و زایمان مورد ارزیابی و بررسی و آزمایش قرار گیرند و در نهایت زنان و مردانی که بنابر علل هیجانی و یا عاطفی دچاردردهای مقاربتی می گردند لازمست که نزد مشاور، روان شناس یا سکس تراپیست مراجعه داشته باشند.

همچنین مردانی که در حین رابطه جنسی احساس درد دارند باید نزد متخصصینی مانند اورولوژیست و … مراجعه داشته باشند.


سه شنبه بیست و پنجم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :
قسمت آخر سریال هسل سریال ترکی Anne

در این مطلب خلاصه قسمت آخر سریال هسل و عکس های بازیگران سریال هسل را مشاهده می کنید.

سریال هسل

خلاصه داستان سریال هسل

ملک دختری کوچک هست که در خانواده هیچکس به او توجه نمی کند او در خانه ای که ناپدری به او ظلم میکند بزرگ شده است و مادرش از روی فقر رو به کار در میخانه های ترکیه میکند ملک دختری تنهاست که فقط تنها همدم او یاد پدرش و خرگوشی هست که با او بازی میکند.

روزی بین اون و ناپدری و مادرش اتفاقاتی می افتد که ملک دیگر راهی جز ترک خانه ندارد و باید به دنبال علاقه و چیز هایی که دوست دارد برود و در دیگر موضوع سریال فردی به نام زینب با بازی جانسو دره حضور دارد او از دانشگاهی که درخواست کار داده پذیرفته میشود و کار مورد علاقش را پیدا میکند ولی لحظه ای تمام برنامه هایش بهم میخورد و میفهمد که زندگی فقط برنامه ها نیست بلکه زندگی عبارت از اتفاق هاست او در یک جریان و اتفاق با ملک دختر تنها و بیچاره آشنا میشود و حالا زندگی این دو فرد تنها به هم گره میخورد ملک و زینب حالا چه چیزهایی در سر دارند برای دوری از ظلم ها و تنهایی ها و ملک برای دوری از ناپدری و مادرش با زینب که خود دختر تنهایی بوده فرار میکند و در ادامه داستان درام با بازیگران خاص و حرفه ای خود ادامه پیدا میکند ….

بازیگران سریال هسل

جانسو دره (Cansu Dere) بازیگر نقش زینب (هسل)

سریال هسل

وحیده پرچین (Vahide Perçin) بازیگر نقش گونول اصلان

سریال هسل (anne)

برن گوکیلدیز (Beren Gökyıldız) بازیگر نقش ملک

سریال هسل

غنچه وسلاتری (Gonca Vuslateri) بازیگر نقش شعله

سریال هسل

سرحات تئومن (Serhat Teoman) بازیگر نقش کمیسر سینان سریال هسل

سریال هسل

برکای آتش (Berkay Ateş) بازیگر نقش چنگیز

سریال هسل

گولن آی کالکان (Gülenay Kalkan) بازیگر نقش جاهیده

سریال هسل (anne)

جان نرگس (Can Nergis) بازیگر نقش علی ارهان

سریال هسل

خلاصه داستان قسمت آخر سریال هسل

کم کم همه متوجه میشن که چنگیز یک آدم خطرناک و بی رحم است و این موضوع که چنگیز در حدی خطرناک شده که حتی میتواند آدم بکشه باعث ناراحتی بقیه میشه.

زینب (هسل) نمیتونه این موضوع رو قبول کنه که ملک با یک قاتل در یک خانه زندگی کنه. این اتفاقات باعث میشه صبر شعله نیز لبریز بشه و در مقابل چنگیز بایسته و با او مقابله کنه. موقعی که شعله تمام واقعیت ها و اتفاقات افتاده را برملا میکنه، چنگیز هیچکدام از گناهانش رو گردن نمیگیره و اصرار میکنه که او بی گناه است و باز هم میتونه شعله را با حرف هاش متقاعد کنه و با خودش همراه کنه.

چنگیز چشمش به دنبال ارث ملک هست…

سریال هسل

در قسمت آخر سریال هسل خواهیم دید ، شعله با چنگیز درگیر میشه و موقعی که چنگیز میگه اگه پول نباشه منم نیستم، اون موقع تازه شعله متوجه میشه که چنگیز چه آدمی هست و تمام حرفهایی که تا الان زده دروغ بوده اند. و تصمیم میگیره از چنگیز خداحافظی کنه و ازش جدا بشه که چنگیز اجازه نمیده، در حین همین جر و بحث ها این دو گونول وارد اتاق میشه در حالی که در دستش اسلحه داره، شعله اسلحه را از دست گونول میگیره و چنگیز از شعله میخواد که به سمت گونول شلیک کنه ولی شعله نمیتونه اینکارو انجام بده و به سمت خود چنگیز شلیک میکنه و اونو میکشه.

سریال هسل

پلیس ها شعله رو دستگیر میکنن و شعله به پلیس ها میگه یک پاکت بسیار مهم در خانه هست و میخواد که این پاکت رو بخاطر آینده بچه هاش به زینب ( هسل ) بدهند. داخل این پاکت اسناد مربوط به سرپرستی شعله وجود داره.

سریال هسل

ببیندگان سریال هسل ، که در طول این سریال با موضوعی سراسر حزن و اندوه شاهد بودن در آخر سریال با صحنه بهم رسیدن هسل و ملک مواجه خواهند شد.

سه شنبه بیست و پنجم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :
سریال پاتریکس و قسمت آخر سریال پاتریکس

در این قسمت از سایت سریال نما عکس های بازیگران سریال پاتریکس و عکس بازیگران سریال ترکی پاتریکس را مشاهده می کنید.

سریال پاتریکس

خلاصه داستان سریال پاتریکس

پسر شجاع و جسور پاتریکس ( کیوانچ تاتلیتوغ ) سریال که جوانی خوشتیپ و جذاب است از شهر خود به یک شهر کوچک حرکت میکند
در این شهر کوچک خانواده ای زندگی میکنند که ملک و زمین های زیادی دارند و بسیار ثروتمند هستند که این خانواده دختری بسیار زیبا به نام سوهان ( اکسیس) (طوبی بیوک اوستون) دارد که زیبایی آن زبانزد است.

سریال پاتریکس

پاتریکس موقع وارد شدن به این شهر کوچک ، اکسیس را که در حال اسب سواری بود و اسب رم کرده بود از مرگ نجات میده و تو ملاقات اول پاتریکس و اکسیس عشقی پرشور بین شان شروع می شود فقط بین این دو موضوع های بسیار زیادی وجود دارد که دو طرف از آنها بی خبرند.

سریال پاتریکس
خانواده پاتریکس و خانواده اکسیس در زمان های بسیار قدیم همدیگر را می شناختند و بین این دو خانواده یک جنگ و دعوای بسیار بزرگی رخ داده بود که دو عضو جوان این دو خانواده از این موضوع بی خبر هستند.
این حساب بسته نشده قدیمی بین دو خانواده بر روی عشق دو عضو جوان این خانواده ها سایه انداخت و حوادث گذشته بین دو خانواده عشق این دو را به حالت ناممکن در آورده است.

سریال پاتریکس
با گذشت زمان علت و راز آمدن پاتریکس به این شهر کوچک بر ملا خواهد شد

بازیگران سریال پاتریکس

کیوانچ تاتلیتوغ (Kıvanç Tatlıtuğ) بازیگر نقش پاتریکس (جسور)

سریال پاتریکس

طوبی بیوک استون (Tuba Büyüküstün) بازیگر نقش اکسیس (سوهان)

سریال پاتریکس

تامر لونت (Tamer Levent) بازیگر نقش تحسین سریال پاتریکس

سریال پاتریکس

دوریم باکوت (Devrim Yakut) بازیگر نقش مهربان

سریال پاتریکس

ارکان آوجی (Erkan Avcı) بازیگر نقش کورهان – برادر اکسیس

سریال پاتریکس

سرکان التون اراک (Serkan Altunorak) بازیگر نقش بولنت

سریال پاتریکس

سزین آکباش اوغللاری (Sezin Akbaşoğulları) بازیگر نقش جاهیده

سریال پاتریکس

موفیت کایاجان (Müfit Kayacan) بازیگر نقش ریفات

سریال پاتریکس

نیهان بیوک آغاچ (Nihan Büyükağaç) بازیگر نقش عدالت

سریال پاتریکس

فیرات التون مشه (Fırat Altunmeşe) بازیگر نقش کمال

سریال پاتریکس

ایرماک اورنک (Irmak Örnek) بازیگر نقش شیرین

سریال پاتریکس

خلاصه داستان قسمت آخر سریال پاتریکس

در قسمت آخر رضا با کاری انجام میده باعث شگفتی همه میشه. اکسیس که توسط رضا دزده شده و گروگان گرفته شده تمام سعی و تلاش خودش را برای فرار از دست رضا انجام میده و از طرف دیگر پاتریکس بسیار مصمم برای نجات دادن اکسیس تلاش میکنه.

مردن کورهان باعث میشه کل شهر کوراداغ در عزا و ماتم فرو برن، جاهیده که بعد از کلی اتفاق تونسته بود خوشبختی و خوشحالی را به زندگی خودش برگردونه ، دوباره زندگی روی بد خودش را به اون نشان داده بود تا او از عشق زندگیش به این تلخی جدا شود و هنگامی که دنبال راهی بود تا با این درد و غم کنار بیاد، پیشنهاد غیرمنتظره ای بهش داده شد که باعث شد او دوباره به زندگی برگرده.

تحسین که پسرش توسط بزرگترین دشمنش کشته شد اصلا قصد از دست دادن دخترش را هم ندارد و برای نجات دادن اکسیس تو این راه مجبور میشه با دشمن قدیمی خودش یعنی پاتریکس همراه بشه و باهم برای نجات دادن اکسیس تلاش کنند، اما پایان این ماجرا هر دوی آنها را وحشت زده خواهد کرد.

تو این مدت اتفاقات عجیب و غریبی که در کوروداغ افتاد باعث شد دوست و دشمن جای خود را عوض کنند، هنگامی که اکسیس برای زنده ماندن در حال جنگیدن است، پاتریکس که در زندگی دیگر چیزی برای از دست دادن نداره برای اینکه از رضا انتقام بگیره با نقشه سعی میکنه با رضا شریک بشه اما برای اینکه بتونه به خواسته اش برسه و در این راه پیروز بشه به یک معجزه بزرگ نیاز داره …

سه شنبه بیست و پنجم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :
خلاصه داستان سریال غنچه های زخمی

خلاصه داستان سریال غنچه های زخمی

ایلول که ۱۶ سال سن داره در ۱۱ سالگی پدرش را از دست داده در یک خانه کوچک با مامانش مسعوده،خواهرش بوشرا و پدرخواندش کمال زندگی میکنه کمال به ایلول تجاوز میکنه،ماجرارو به مامانش تعریف میکنه، اما مادرش حرف اونو قبول نمیکنه و مامانش بعد کلی فکر کردن چاره ای پیدا میکنه،ایلول رو میبره به یتیم خانه ، بعد از آن زندگی و ماجراهای ایلول در یتیم خانه شروع میشه .

سریال غنچه های زخمی

تو اتاقی که ایلول هست چهار دختر دیگه مثل خودش زندگی میکنند که هرکدام سرگذشت تلخی مثل ایلول دارند و با هم تو این یتیم خانه مثل ۴ خواهر میشن

تو خانه روبروی یتیم خانه “جمره” زندگی میکنه دو سه متر اونورتر از یتیم خانه تو خونه جمره اینا زندگی خیلی متفاوته،یه زندگی مجلل… یکی از مسئولها و معلم های مدرسه یتیم خانه فریده، ایلول رو که مامانش به بهزیستی سپردتش رو میخواد دلداری بده از آن شب به بعد زندگی تو یتیم خانه ایلول شروع میشه..

سریال غنچه های زخمی

بازیگران سریال غنچه های زخمی

۱- ایپک کاراپینار (İpek Karapınar) : بازیگر نقش فریده

سریال غنچه های زخمی

۲- اوزگور چویک (Özgür Çevik) : بازیگر نقش معلم توپراک

سریال غنچه های زخمی

۳- بیران داملا ییلماز (Biran Damla Yılmaz) : بازیگر نقش ایلول

سریال غنچه های زخمی

۴- گوکچه آکیلدیز (Gökçe Akyıldız) : بازیگر نقش سونگول (سوگول)

سریال غنچه های زخمی

۵- هازار موتان (Hazar Motan) : بازیگر نقش جمره در سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی۶- چاقلا ایرماک (Çağla Irmak) : بازیگر نقش کادر (ساغر)

سریال غنچه های زخمی

۷- آلینا سولاکر (Aleyna Solaker) : بازیگر نقش مرال (مارال)

سریال غنچه های زخمی

عکسهای بازیگران سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی

کادر ، سونگول و جمره در پشت صحنه سریال

سریال غنچه های زخمی

کادر ، مرال و سونگول در صحنه ای از سریال

سریال غنچه های زخمی

سونگول و دوستش در سریال

سریال غنچه های زخمی

ایلول و دوستش در سـریال

سه شنبه بیست و پنجم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :
عکس های زن بسیار زیبا که 50 سال سن دارد

با مشاهده این تصاویر شاید تصور کنید که این خانم حدود 25 سال سن دارد، ولی او در حقیقت 50 ساله است و دو پسر جوان نیز دارد. انتشار عکس های این مادر بسیار جوان در شبکه های اجتماعی منتشر شد و باعث تعجب همگان شد.

با انتشار عکس های وی همه تصور می کردند که پسر در کنار نامزدش ایستاده ولی معلوم شد که این زن جوان و زیبا مادر این پسران است و حدود 50 سال سن دارد.

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

عکس های مادر 50 ساله در کنار 2 پسر و همسرش

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

در نگاه اول به «پاسپا دیوی» زن 50 ساله ی اهل جاکارتای اندونزی هرگز نمیتوانید تصور کنید که سن حقیقی او چقدر هست , چهره بسیار جوان و شاداب او خیلی ها را دچار اشتباه میکند. به گزارش تاپ ناز بانو «پاسپا» که مترجم و مادر 2 پسر جوان و نوجوان هست تولد 50 سالگی خود را جشن گرفت

به علت چهره ی ناهماهنگ با سن حقیقی اش در اینستاگرام بسیار سرشناس شد به ویژه بعد از زمانی که پسر بزرگ او تصویر دونفره ای از خودش در کنار مادر جوان 50 ساله اش منتشر کرد.

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

این زن مادر پسر جوان هست یا نامزد او؟

کاربران هرگز تصور نمیکردند که این تصویر مربوط به یک مادر و پسر باشد و همگی گفته بودند که شما با هم نامزد هستید و نهایتا 30 سال سن دارید اما بعد از انکه پسرِ جوان سن و نسبتِ حقیقی خودش را با زنی که کنارش نشسته اعلام کرد موج نظرات پراز تعجبو در صفحه شخصی او سرازیر شد.

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

زن 50 ساله سرشناس اندونزیایی می‌گوید در حالی‌که بیشتر زنان برای حفظ جوانی وزیبایی خود به روشهای گوناگونی هم چون جراحی های پلاستیک روی می اورند باید بگویمکه جوانی من کاملا طبیعی هست و این را از نسل های قبلی ام به ارث برده ام, گرچهِ سبک زندگی تندرست و تغذیه طبیعی را نمی‌توانم ندید بگیرم.

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

زنان سن بالای جذاب

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

عکس مادر زیبا

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

مادران زیبای چینی

مادر جذاب, زن جوان زیبا, تصاویر زن سن بالای جذاب, زن سن بالای خوشگل

همچنین

زنان ژاپنی چگونه جذاب و زیبا می شوند؟ راز زیبایی زنان ژاپنی

سه شنبه بیست و پنجم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :
دانلود آهنگ آرومه دل آرش ای پی و مسیح به همراه متن آهنگ

دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش ای پی بنام آرومه دل

کی میتونه این دلو سر و سامون بده
آروم دل چه آسون نشست دلم ببین
آروم دل دیگه بی تو من لبم به کی خانوم بگه
اسمون توهم یکم به من بارون بده

 

دانلود آهنگ مسیح و آرش ای پی بنام آرومه دل

فرمت : Mp3 / کیفیت : 320Kbps

دانلود آهنگ آرومه دل آرش ای پی و مسیح

متن آهنگ جدید مسیح و آرش ای پی بنام آرومه دل :

خیلی دلم تنگه گلای باغچه رو چیدم من ببین چه قشنگه
لباس نو پوشیدم واست ببین چه خوش رنگه
بهم میاد یا نه بد نشدم من که
ببین چقدر آروم بغضمو قورت میدم نمیاد از این چشا اشک که
آروم بغل کردم عکسامونو بد نبودم من که
دلمو گم کردم اما باز خیلی دلم تنگه آروم شدم سنگدل
آروم دل چه آسون نشست دلم ببین
آروم دل دیگه بی تو من لبم به کی خانوم بگه
کی میتونه این دلو سر و سامون بده
آروم دل چه آسون نشست دلم ببین
آروم دل دیگه بی تو من لبم به کی خانوم بگه
اسمون توهم یکم به من بارون بده

♫♫♫♫♫♫

آهنگ جدید مسیح و آرش ای پی بنام آرومه دل

♫♫♫♫♫♫

آروم کشیدی اون ورو اسم تو مونده رو منو
خوب یادمه تو میرفتی چشمام با گریه گفت نرو
اما میخوام بیای بازم خیلی دلم تنگه واست
آروم به گل نشست قلبم هنوز کلی حرف دارم واست
آروم دل چه آسون نشست دلم ببین
آروم دل دیگه بی تو من لبم به کی خانوم بگه
کی میتونه این دلو سر و سامون بده
آروم دل چه آسون نشست دلم ببین
آروم دل دیگه بی تو من لبم به کی خانوم بگه
اسمون توهم یکم به من بارون بده

يکشنبه بیست و سوم 7 1396
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
ازتاریخ 1397/12/8 تا تاریخ 1397/12/14 ازتاریخ 1397/12/1 تا تاریخ 1397/12/7 ازتاریخ 1397/11/15 تا تاریخ 1397/11/21 ازتاریخ 1397/11/1 تا تاریخ 1397/11/7 ازتاریخ 1397/10/8 تا تاریخ 1397/10/14 ازتاریخ 1397/10/1 تا تاریخ 1397/10/7 ازتاریخ 1397/09/22 تا تاریخ 1397/09/28 ازتاریخ 1397/09/15 تا تاریخ 1397/09/21 ازتاریخ 1397/09/8 تا تاریخ 1397/09/14 ازتاریخ 1397/09/1 تا تاریخ 1397/09/7 ازتاریخ 1397/08/22 تا تاریخ 1397/08/28 ازتاریخ 1397/08/15 تا تاریخ 1397/08/21 ازتاریخ 1397/08/8 تا تاریخ 1397/08/14 ازتاریخ 1397/08/1 تا تاریخ 1397/08/7 ازتاریخ 1397/07/22 تا تاریخ 1397/07/28 ازتاریخ 1397/07/15 تا تاریخ 1397/07/21 ازتاریخ 1397/07/8 تا تاریخ 1397/07/14 ازتاریخ 1397/07/1 تا تاریخ 1397/07/7 ازتاریخ 1397/06/22 تا تاریخ 1397/06/28 ازتاریخ 1397/06/15 تا تاریخ 1397/06/21 ازتاریخ 1397/05/15 تا تاریخ 1397/05/21 ازتاریخ 1397/05/8 تا تاریخ 1397/05/14 ازتاریخ 1397/05/1 تا تاریخ 1397/05/7 ازتاریخ 1397/04/22 تا تاریخ 1397/04/28 ازتاریخ 1397/04/15 تا تاریخ 1397/04/21 ازتاریخ 1397/04/8 تا تاریخ 1397/04/14 ازتاریخ 1397/04/1 تا تاریخ 1397/04/7 ازتاریخ 1397/03/15 تا تاریخ 1397/03/21 ازتاریخ 1397/03/1 تا تاریخ 1397/03/7 ازتاریخ 1397/02/15 تا تاریخ 1397/02/21 ازتاریخ 1397/02/1 تا تاریخ 1397/02/7 ازتاریخ 1397/01/15 تا تاریخ 1397/01/21 ازتاریخ 1397/01/8 تا تاریخ 1397/01/14 ازتاریخ 1397/01/1 تا تاریخ 1397/01/7 ازتاریخ 1396/12/22 تا تاریخ 1396/12/28 ازتاریخ 1396/12/15 تا تاریخ 1396/12/21 ازتاریخ 1396/12/8 تا تاریخ 1396/12/14 ازتاریخ 1396/12/1 تا تاریخ 1396/12/7 ازتاریخ 1396/11/22 تا تاریخ 1396/11/28 ازتاریخ 1396/11/15 تا تاریخ 1396/11/21 ازتاریخ 1396/11/8 تا تاریخ 1396/11/14 ازتاریخ 1396/11/1 تا تاریخ 1396/11/7 ازتاریخ 1396/10/22 تا تاریخ 1396/10/28 ازتاریخ 1396/10/15 تا تاریخ 1396/10/21 ازتاریخ 1396/10/8 تا تاریخ 1396/10/14 ازتاریخ 1396/09/22 تا تاریخ 1396/09/28 ازتاریخ 1396/09/1 تا تاریخ 1396/09/7 ازتاریخ 1396/08/1 تا تاریخ 1396/08/7 ازتاریخ 1396/07/15 تا تاریخ 1396/07/21 ازتاریخ 1396/07/1 تا تاریخ 1396/07/7 ازتاریخ 1396/06/8 تا تاریخ 1396/06/14 ازتاریخ 1396/06/1 تا تاریخ 1396/06/7 ازتاریخ 1396/05/8 تا تاریخ 1396/05/14 ازتاریخ 1396/05/1 تا تاریخ 1396/05/7 ازتاریخ 1396/04/22 تا تاریخ 1396/04/28 ازتاریخ 1396/04/15 تا تاریخ 1396/04/21 ازتاریخ 1396/04/8 تا تاریخ 1396/04/14 ازتاریخ 1396/04/1 تا تاریخ 1396/04/7
موضوعات
عکس (10) جالب و خواندنی (10) اخبار هنرمندان (6) دانلود آهنگ (5) پزشکی و سلامت (4) کار و زندگی (3) موفقیت (2) اخبار حوادث (1) گردشگری (1) بدون موضوع (137)
صفحه ها
فیدها
لینک های مفید
راهنمای سفر آرایش غذا دانلود آهنگ جدید مدل لباس خودرو دکوراسیون تبلیغات سفر ازدواج بیوگرافی بازیگران پزشکی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 23240
تعداد نوشته ها : 179
تعداد نظرات : 2
X